Akdeniz'in kristal berraklığındaki sularının bulunduğu sahili rüzgar sörfü, yelken, jetski, su kayağı dahil olmak üzere su sporları aktivitelerinin her çeşidini en geniş yelpazede sunmaktadır.

1750 metre yükseklikte Antalya'dan 50 km ileride, sizi bir sürpriz beklemektedir; SAKLIKENT: BİR DOĞA MUCİZESİ. Berrak Akdeniz sularında yüzerken, Saklıkent'te kayağın keyfini çıkarabilirsiniz.

Heyacan ve macera arıyorsanız, Köprülü Kanyon'da bir günlük rafting eğlencesini kaçırmayın. Mükemmel Köprülü Kanyon Milli Parkı'nın güzelliği içinden akan geniş ırmak, tüm dünyadan gelen ziyaretçiler ve rafting meraklıları için popüler bir turistik yer haline gelmiştir.

Belek'te sağlıklı ve zinde vücutlar için, pek çok alternatif bulunmaktadır.

Geniş otel sahalarında, aerobik, step, squash,tenis, okçuluk, voleybol, basketbol gibi tüm spor tesisleri bulunmaktadır.

Otellerde, fitnes programları, aerobik ve step dersleri, squash, tenis, okçuluk, voleybol, besketbol, yüzme dersleri, tam donanımlı fitness merkezleri, sauna ve Türk hamamları, güzellik salonları ve daha bir çok sportif faaliyet olanakları bulunmaktadır.

Belek'te tatil yaptıktan sonra, sağlıklı ve formda olarak evinize dönebilirsiniz.